Preskočiť na obsah
Dmytro Pereverziev

Administratíva a podporné služby

Dmytro Pereverziev

Administratívne a pomocné činnosti

Obec
Vysoké Tatry
Od roku
2021
IČO
52 955 117

Dmytro Pereverziev

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
059 81 Vysoké Tatry
Na trhu od
13. novembra 2021
IČO
52 955 117
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Podnikanie v číslach

4
roky na trhu
2021
rok vzniku
6
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Dmytro Pereverziev

Dmytro Pereverziev – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Vysoké Tatry. Podniká od 13. novembra 2021.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania tvorí 6 položiek, napríklad administratívne služby, maloobchod a veľkoobchod a ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál.

Základné údaje

Obchodné meno
Dmytro Pereverziev
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 955 117
Dátum vzniku
13. novembra 2021
Miesto podnikania
059 81 Vysoké Tatry
Živnostenský register
Okresný úrad Poprad, vložka č. 740-40176
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 82.10)
Administratívne a pomocné činnosti

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Dmytro Pereverziev zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 6 položiek.

  • Administratívne služby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok

  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Dmytro Pereverziev?

Miesto podnikania je v obci 059 81 Vysoké Tatry.

Čím sa Dmytro Pereverziev zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: administratívne služby; maloobchod a veľkoobchod; ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál; ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností.

Aké je IČO – Dmytro Pereverziev?

IČO je 52 955 117.

Odkedy podniká Dmytro Pereverziev?

Podnikanie začalo 13. novembra 2021. Na trhu pôsobí 4 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Dmytro Pereverziev podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese dmytro-pereverziev.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.